Oferta Pracy - Koordynator Centrum Integracji dla Uchodźców z Ukrainy

Lubuski Oddział Okręgowy PCK zatrudni koordynatora projektu Centrum Integracji dla Uchodźców z Ukrainy w Zielonej Górze

Miejsce pracy: Zielona Góra / praca zdalna

Rodzaj umowy: zlecenie

Twój zakres obowiązków:

Koordynacja działań związanych z projektem "Centrum Integracji dla Uchodźców z Ukrainy" na terenie Zielonej Góry oraz okolic.  woj. lubuskiego programu aktywizacji zawodowej uchodźców z Ukrainy oraz innych działań adresowanych do uchodźców (np. aktywności integracyjne), w tym:

·        nadzór nad harmonogramem;

·        kontrola nad prawidłowym wykonaniem budżetu i jego weryfikacja;

·        monitoring planów projektowych i rezultatów;

·        przygotowywanie raportów i sprawozdań;

·        dbanie o dokumentację;

·        nadzór nad zakupami w ramach projektu zgodnie z wytycznymi donatora (m.in. przygotowywanie zapytań ofertowych i wyłanianie podwykonawców oraz przygotowywanie projektów umów).

 Bieżąca współpraca z Oddziałami Okręgowymi i Rejonowymi PCK, a także Biurem Zarządu Głównego PCK w zakresie harmonogramu, budżetu, monitoringu, raportowania, zakupów.

Nasze wymagania:

·        Min doświadczenie w realizacji projektów,

·       Doświadczenie  w sprawach planowania, zakupów etc.

·        Wykształcenie wyższe.

·        Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie

·        Samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie w Misję Czerwonego Krzyża.

·        Umiejętność przygotowywania raportów, sprawozdań dla donatorów

·        Bardzo dobra znajomość programów i aplikacji (Excel, Word, Teams, Outlook).

·        Gotowość do wyjazdów służbowych i czynne prawo jazdy kat. B.

 Mile widziane:

·        Znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego.

·        Doświadczenie w realizowaniu projektów społecznych z zakresu pomocy humanitarnej i/lub w obszarze wsparcia migrantów i uchodźców.

 To oferujemy:

·        Ciekawą i sensowną pracę w dużej organizacji, będącej częścią międzynarodowego ruchu.

·        Energiczny i przyjazny zespół, który stara się zmieniać świat.

·        Możliwość rozwoju zawodowego.

·        Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie specjalistów.

Wyślij swoje CV na adres: e-mail zielonagora@pck.pl do 29.08.2023
W temacie maila należy wpisać „Koordynator Centrum Integracji”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko koordynatora ds. pomocy uchodźcom przez Polski Czerwony Krzyż zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Archiwum bloga