Tekstylia PCK

Polski czerwony Krzyż prowadzi zbiórkę tekstyliów do specjalnie oznaczonych pojemników. Środki pozyskane ze sprzedaży zebranych ubrań, pościeli itp., przeznaczamy na obsługę projektów pomocowych i edukacyjnych oraz bieżącą działalność statutową. Liczy się każdy zebrany kilogram. Im więcej zbierzemy, tym więcej środków pozyskamy na nasze działania.

Dochody ze sprzedaży tekstyliów w Twoim województwie zostaną przeznaczone na lokalną działalność PCK, skierowaną do najbardziej potrzebujących: dożywianie, kolonie dla dzieci, programy edukacyjne, paczki żywieniowe praz wsparcie osób starszych. Zostawiający ubrania w pojemnikach, pomagają więc potrzebującym w swojej okolicy.

Jeśli chcesz się podzielić tym, co masz i już z tego nie korzystasz, to pomagaj odpowiedzialnie. Przynieś swoje rzeczy do pojemnika PCK. Wspieraj potrzebujących w Twoim regionie.


Poniżej mapa z zaznaczonymi pojemnikami PCK. Informujemy, że ma ona charakter poglądowy i naniesione punkty mogą nieco odbiegać od rzeczywistej lokalizacji pojemników.


Archiwum bloga