22-26 listopada - Dni HDK PCK


 

Wiecie, że nasz organizm potrafi odtworzyć całą ilość oddanej krwi w ciągu kilku tygodni⁉️ 

To właśnie ta niezwykła zdolność regeneracji krwi sprawia, że oddawanie krwi jest tak wartościowym darem dla innych❗ Krew pełną można oddawać co 8 tygodni, tyle czasu potrzebuje nasz organizm, by w 100% odbudowała się do stanu sprzed jej oddania. To fascynujące! 

❤️ Właśnie teraz warto szczególnie o tym mówić, ponieważ zbliżają się Obchody Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK ❤️ ❤️ To czas, gdy społeczność gromadzi się, by uhonorować i docenić tych, którzy oddają krew dla innych.

❤️ Już jutro, 21 listopada w Ratuszu żarskim odbędzie się uroczyste wręczenie odznak i legitymacji dla Honorowych Dawców Krwi. Ale to nie wszystko❗ 

❤️ 22 listopada w środę w Filharmonii Zielonogórskiej, odbędzie się wojewódzka uroczystość z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK. Podczas tego spotkania zostaną wręczone prestiżowe odznaczenia.

❤️ W czwartek w Nowej Soli oraz w piątek w Gorzowie Wielkopolskim i Międzyrzeczu także będą pełne wzruszających chwil uroczystości. ❤️ To wspaniałe, że ludzie poświęcają swój czas i krew dla innych. ❤️ Dzięki Nim wiele osób odzyskuje zdrowie i nadzieję.

❤️ Dlatego warto wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy oddają krew, sprawiając, że świat staje się lepszym miejscem dla nas wszystkich. 

❤️ Dziękujemy za Waszą hojność i dobroć ❤️ 

Te działania możemy realizować dzięki darowiznom. Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwu Wymiarki za okazane wsparcie.

#PCK #PCKLubuskie #DniHonorowegoKrwiodawstwaPCK #Uroczystości #Odznaczenia #DarŻycia #OddziałyRejonowe #Żary #NowaSól #GorzówWlkp #Międzyrzecz

Archiwum bloga