Rekrutacja

 


Gmina Nowa Sól - Miasto/Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w partnerstwie z Lubuskim Oddziałem Okręgowym PCK informują, że rekrutacja do Dziennego Domu "Senior+" w Nowej Soli odbywa się na bieżąco! Masz 60 lat lub więcej? Jesteś osobą nieaktywną zawodowo? Mieszkasz w Nowej Soli? Chcesz spędzić swój wolny czas w ciekawy i kreatywny sposób? Jeśli odpowiedź na te wszystkie pytania brzmi "TAK", złóż wniosek o przyjęcie do Dziennego Domu "Senior+" w siedzibie MOPS przy ul. Staszica 1D lub siedzibie DDS+ przy ul. Kasprowicza 12. Regulamin Dziennego Domu "Senior+" oraz wniosek o przyjęcie znajduje się na stronie internetowej: http://mopsnowasol.pl/druki-do-pobrania/. Liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli nie uda Ci się zakwalifikować za pierwszym razem i Twój wniosek trafi na listę rezerwową, nie zrażaj się z tego powodu, ponieważ sytuacja jest dynamiczna i prawdopodobieństwo otrzymania statusu uczestnika jest wysokie! Obecnie mamy 1 osobę oczekującą na przyjęcie, więc naprawdę warto spróbować. Zapraszamy!
Projekt "Pierwszy Dzienny Dom Seniora w Nowej Soli" jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego - wartość dofinansowania z Unii Europejskiej: 718 579,74 PLN.
Realizator projektu: Gmina Nowa Sól - Miasto. Partner projektu: Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża
Zadanie jest współfinansowane także ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2021-2025"

Archiwum bloga