Remont stołówki oraz kuchni w Ośrodku PCK w Sławie

Od ponad 30 lat w Ośrodku PCK w Sławie (woj. lubuskie), organizujemy wypoczynek letni dla dzieci m.in. z rodzin dysfunkcyjnych, ubogich, z domów dziecka etc. W tym roku planowaliśmy zorganizować dwa turnusy terapeutyczno-wypoczynkowe każdy po 60 dzieci w wieku szkolnym, od 6 do 16 lat. Niestety obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju, uniemożliwiła przygotowania oraz bezpieczne przeprowadzenie kolonii.


Brak wypoczynku letniego dla dzieci w Ośrodku PCK w Sławie, jest  szansą do przeprowadzenia remontu kuchni oraz stołówki. Cały budynek, w którym mieści się stołówka i kuchnia, jest wyłącznie użytkowany podczas trwania kolonii letnich dla dzieci  i młodzieży. Dzięki prowadzonym zbiórkom na przestrzeni lat, udało nam się już zakupić wyposażenie do kuchni.
Obecnie posiadane środki finansowe są niewystarczające do przeprowadzenia kompleksowego remontu. Planujemy m.in. wymianę okien, płytek, zakup stołów, krzeseł, remont tarasu itp.
Obecny wystrój kuchni oraz stołówki znacząco odbiega od obecnych standardów - fotografie poniżej. Remont niewątpliwe poprawi komfort wypoczynku dla dzieci.

Jeśli chcesz stać się częścią tego projektu, przyłącz się do akcji i wesprzyj nasze działania w postaci przekazania darowizny pieniężnej na konto Lubuskiego Oddziału Okręgowego PCK, ul. Jedności 22B, 65-018 Zielona Góra :
nr  konta 46 1160 2202 0000 0001 8911 5735 w tytule:Stołówka PCK”.

Każda kwota wpłaty jest cenna i pozwoli nam na realizacje naszego marzenia ! :)

Z góry dziękujemy za wsparcie !
 

Archiwum bloga