26 Mistrzostwa Polski w szachach Honorowych Dawców Krwi PCK

W dniach 16-18 września w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym PCK w Sławie odbyły się 26 Mistrzostwa Polski w szachach Honorowych Dawców Krwi PCK. Z całego kraju 29 szachistów-krwiodawców rywalizowało tytuł Mistrza Polski.

W klasyfikacji indywidualnej, zwycięzcą został Pan Daniel Michalski z JW4408 Sulechów, Wicemistrzem Kamil Gałuszka, a III miejsce zdobył Aleksander Jankowski - obaj z Klubu HDK PCK Czernica Wrocław.

W klasyfikacji drużynowej wygrał Klub HDK PCK Czernica Wrocław, II miejsce - Klub HDK PCK Ostaszewo, III miejsce Klub HDK PCK przy JW4408 Sulechów.

Zwycięzcy zostali uhonorowani pucharami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża. Natomiast wszyscy uczestnicy Mistrzostw otrzymali dyplomy oraz upominki.