1 % - Twoja Pierwsza Pomoc

poniedziałek, 4 grudnia 2017

Protokół Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o tematyce HDK PCK

Protokół
podsumowania 38 Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
o tematyce Honorowego Krwiodawstwa
Polskiego Czerwonego Krzyża
zorganizowanego na terenie województwa lubuskiego
w ramach obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa
 Polskiego Czerwonego Krzyża

Zielona Góra 27.10.2017
 
Konkurs przeprowadzony został w miesiącach wrzesień-październik 2016 r.
w  placówkach oświatowych województwa lubuskiego w ramach obchodów
Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża.


Organizatorzy konkursu:
1. Lubuski Oddział Okręgowy - Lubuska Okręgowa Rada HDK PCK
    w Zielonej Górze
2. Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Zielonej Górze
3. Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze
4. PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze
5. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze

Komisja w  składzie :

1. Pani Małgorzata Dobrucka                Przew. Komisji- BWA
2. Pani Karolina Spiak                           BWA Zielona Góra
3. Pani Magdalena Rokicka                   RCKiK  Zielonej Górze
4. Pani Jolanta Pietras                            PGNiG SA Oddział  Zielonej Górze
5. Pani Bogusława Fediuk-Pelińska        LOO PCK Zielona Góra

Komisja w powyższym składzie stwierdziła , że na konkurs wpłynęło 702  prac z  74  placówek oświatowych województwa lubuskiego

Przedszkola:
1.    Miejskie Przedszkole nr 3  - 68-200 Żary, 11 Listopada 22
1.    Zespół Szkół Specjalnych – 65-001 Zielona Góra, Piastowska
2.    Miejskie Przedszkole Nr 8  68-200 Żary, Górnośląska 28
3.    Przedszkole  Miejskie nr 2 , 66-620 Gubin ul. Kunickiego 8a
4.    Niepubliczne Przedszkole w Siedlisku, 67-112 Siedlisko, Głogowska 37
5.    Miejskie Przedszkole nr 2, 68-200 Żary ul. 1-go Maja 3a
6.    Zespół Szkół nr 1 w Nowym Miasteczku / Grupa 6 latków/67-124 N. Miasteczko, Marcinkowskiego 1
7.    Publiczne Przedszkole nr 9, 67-100 Nowa Sól, Wrocławska 35 B
8.    Publiczne Przedszkole 67-115 Bytom Odrzański , Dworcowa 19
9.    Publiczne Przedszkole nr 9, Wrocławska 35 B 67-100 Nowa Sól
10.    Przedszkole  Miejskie nr3  ul. Woj. Polskiego 16, 66-620 Gubin
11.    Zespół Szkół w Lubieszowie- Oddział Przedszkolny  Lubieszów 53, 67-100 Nowa Sól
12.    Przedszkole Miejskie nr 1, Piastowska 20, 66-520 Gubin
13.    Publiczne Przedszkole nr 12 , Os. Os. Konstytucji 3  Maja 12 H, 67-100 Nowa Sól
14.    Publiczne Przedszkole Nr 11  ul. Matejki  28, 67-100 Nowa Sól
15.    Publiczne  Przedszkole nr 5 , Kręta 18 67-100 Nowa Sól
16.    Prywatne Przedszkole, Muzealna 40 67-100 Nowa Sól

Świetlice :
1.    Świetlica PCK „Perełki” Nowa Sól
2.    Świetlica PCK „ Wiewiórka” Zielona Góra

Ośrodki Szkolno-Wychowawcze
1.    Młodzieżowy Ośrodek  Socjoterapii ul. Pałacowa 1  66-003 Przytok
2.    Zespół Szkół Specjalnych Nr 1  ul. Piastowska,  Zielona Góra
3.    Ośrodek  dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy ul. Spokojna 2, 68-200 Żary
4.    Szk. Podst. w Wojnowie przy Szpitalu Reh.-Leczniczym dla dzieci,66-120 Kargowa, Wojnowo 7a
5.    Ośrodek Szkolno-Wychowawczy  w Sulęcinie, Lipowa 12, 69-200 Sulęcin
6.    Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii przy ZSEkon., ul. Rzepińska, 69-220 Ośno Lubuskie
Szkoły Podstawowe:  Kl. I-III
1.    Zespół Szkolno-Przedszkolny SP Nr 3  68-200 Żary, Parkowa 8
2.    Szkoła Podstawowa Grabice. 66-620 Gubin, Grabice 59
3.    ZSO Szkoła Podstawowa nr 5  Gubin, 66-620 Gubin ul. Piastowska 26
4.    Szkoła Podstawowa w Czarnowicach, 66-620 Gubin Czarnowice 20
5.    Szkoła Podstawowa nr 3 w Gubinie, 66-620 Gubin ul. Kresowa 48
6.    Szkoła Podstawowa nr 5 68-200 Żary, Częstochowska 15
7.    Szkoła Podstawowa  Olbrachtów, 68-200 Żary . Olbrachtów 40
8.    Szkoła Podstawowa nr 2, 66-620 Gubin, Szkolna 1
9.    ZE nr 6 Zielona Góra, 66-015 Zielona Góra , Przylep- 9 Maja6
10.    Publiczna Szkoła Podstawowa  nr 7 , Zielonogórska 5,  Zielona Góra
11.    Szkoła Podstawowa  nr 1 ul. Racławicka 2 66-620 Gubin
12.    Szkoła Podstawowa nr 2 , Niepodległości 2, 68-300 Lubsko
13.    Szkoła Podstawowa ul. Żeromskiego 3 67-100 Otyń
14.    Szkoła Podstawowa  ul. Markiewiczowej 7 67-106 Niedoradz
15.    ZE nr 7  Stary Kisielin-Szkolna 14 66-002 Zielona Góra
16.    Szkoła Podstawowa ul. Jeziorna 3 69-220 Ośno Lubuskie
17.    ZE nr 3 SP nr 21 Os. Pomorskie 13, 65-548 Zielona Góra
18.    Szkoła Podst. w Żakach Wielkich, Kościelna 25- 68-210  Nowe Czaple
19.    Szkoła Podstawa Ośno Lubuskie, ul. Jeziorna 3, 69-220 Ośno Lubuskie

Szkoły Podstawowe : Kl. IV-VI
1.    Szkoła Podstawowa w Czarnowicach 66-620 Gubin, Czarnowice 20
2.    Szkoła Podstawowa nr 1, 68-200 Żary Szymanowskiego 8
3.    Szkoła Podstawowa nr 5 , 68-200 Żary, Częstochowska 15
4.    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, 67-100 Nowa Sól, Gimnazjalna 11
5.    Szkoła Podstawowa Olbrachtów, 68-200 Żary, Olbrachtów 40
6.    ZE nr2 Szkoła Podstawowa 17,65-436 Zielona Góra, Staffa 10
7.    Szkoła Podstawowa nr 2, 66-620 Gubin, Szkolna 1
8.    ZE nr 6 Zielona Góra, 66-015 Zielona Góra, Przylep- 9 Maja 6
9.    Szkoła Podstawowa nr 6  ul. Kingi  , Zielona Góra
10.    ZE nr 4 , Drzonków-Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra
11.    Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Sulęcińska 29, 66-435 Krzeszyce
12.    Szkoła Podstawowa nr 1 Racławicka 2, 66-620 Gubin
13.    Szkoła Podstawowa ul. Żeromskiego 3 67-106 Otyń
14.    Szkoła Podstawowa ul. Markiewiczowej 7 67-106 Niedoradz
15.    Zespół Szkół w Lubięcinie, 67-108 Lubięcin
16.    Szkoła Podstawowa ul. Parkowa 4  Trzebiechów
17.    Szkoła Podstawowa  w Grabicach 59, 66-620 Gubin
18.    Szkoła Podstawowa nr 3 ul. Piaskowa  52, 66-100 Sulechów
19.    Szkoła Podstawowa nr 3  ul. Kresowa 48 66-620 Gubin
20.    Szkoła Podstawowa w Mirocinie Dolnym, 67-120 Kożuchów
21.    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5  ul. Młodych 2 67-100 Nowa Sól
22.    Szkoła Podstawowa  Brody, Jagielnicka 97, 66-100 Sulechów
23.    Szkoła Podstawowa nr 2, 66-100 Sulechów
24.    Szkoła Podstawowa nr 8 ul. Kąpielowa,  65-001 Zielona Góra
25.    ZE 3 SP 21 Zielona Góra Os. Pomorskie 13, 65-548 Zielona Góra
26.    Szkoła Podstawowa ul. Ogrodowa 36, 66-008 Świdnica
27.    Szkoła Podstawowa nr 8, Partyzantów 9 68-200 Żary
28.    Szkoła Podstawowa w Żarkach Wielkich, ul. Kościelna 25- 68-210 Nowe Czaple

Gimnazja:
1.    ZSO Gimnazjum nr 2 Gubin, 66-620 Gubin ul. Piastowska 2
2.    Szkoła Podstawowa – Gimnazjum Czarnowice, 66-620 Gubin, Czarnowice 20
3.    ZE nr 4- Gimnazjum, ul. Drzonków-Szkolna, 66-004 Zielona Góra
4.    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 , Wrocławska 33 A, 67-100 Nowa Sól
5.    Zespół Szkół  - Gimnazjum w Lubięcinie, 67-108 Lubięcin 82
6.    Gimnazjum ul. Parkowa 4 Trzebiechów
7.    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2- Gimnazjum, Gimnazjalna 11 67-100 Nowa Sól
8.    Gimnazjum ul. Daszyńskiego 16 67-407 Szlichtyngowa
9.    ZE nr 4 –Gimnazjum, Drzonków-Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra
10.    Szkoła Podstawowa- Gimnazjum., Ogrodowa 36 66-008 Świdnica

Szkoły Ponadgimnazjalne:
1.    I  Zespół Szkół Wschowa, 67-400 Wschowa, Kościuszki 11
2.    I Liceum Ogólnokształcące ul. Kilińskiego 7, 65-508 Zielona Góra
3.    III liceum Ogólnokształcące ul. Strzelecka 9, 65-452 Zielona Góra
4.    Liceum Ogólnokształcące Nowa Sól
5.    Zespół Szkół Budowlanych ul. Botaniczna 50, 65-392 Zielona Góra
6.    I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Matejki 1 67-400 Wschowa

Komisja w powyższym składzie po burzliwej dyskusji nagrodziła następujące prace z niżej wymienionych placówek oświatowych województwa lubuskiego.

Przedszkola
1.    Pilarska Zofia – Prywatne Przedszkole „Mali Odkrywcy” Nowa Sól,
2.    Krasowski Jacek – Miejskie Przedszkole nr 2 Żary,
3.    Klewin Michalina - Miejskie Przedszkole nr 2 Żary,
4.    Kawa Martyna – Miejskie Przedszkole nr 8 Żary,
5.    Jankowski Natan – Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 1 Gubin,
6.    Gornow Gabriela – Przedszkole Miejskie nr 3 Gubin,
7.    Mańkiewicz Natalia – Miejskie Przedszkole nr 2 Żary,
8.    Mysińska Julia – Przedszkole Miejskie nr 3 Gubin,
9.    Szczęśniak Aleksandra – Publiczne Przedszkole nr 9 Nowa Sól,
10.    Gawlik Amanda –Miejskie Przedszkole nr 1 Gubin,
11.    Bukowska Joanna – Publiczne Przedszkole nr 9 Nowa Sól

Świetlice
1.    Piasecka Magdalena – Świetlica PCK „Wiewiórka” w Zielonej Górze
2.    Nowacki Maciej – Świetlica PCK „Perełki” w Nowej Soli

Ośrodki Szkolno-Wychowawcze
1.    Wołyniec Krzysztof – SOSW w Sulęcinie
2.    Kowalczyk Konrad – SOSW Sulęcinie
3.    Kołodziejczak Aleksandra – Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ośnie Lubuskim
4.    Chomutow Amelia – Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach
5.    Tarbaj Adam – ZSS nr 1 w Zielonej Górze
6.    Walkowiak Jakub - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Przytoku
7.    Nawrot Dominika – SP w Wojnowie przy Szpitalku Rehabilitacyjno-Leczniczym dla Dzieci
8.    Rutkowski Dawid    - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Przytoku

Szkoły Podstawowe kl. I-III
1.    Śrutwa Kornelia – Szkoła Podstawowa Olbrachtów
2.    Tołłoczko Karolina – SP nr 2 Lubsko
3.    Wąsik Katarzyna - SP nr 2 Lubsko
4.    Furtak Anna – SP Ośno Lubuskie
5.    Ruda Maja – SP nr 3 Żary
6.    Domańska Maja – ZE nr 3, SP nr 21 Zielona Góra
7.    Konopacki Bartosz - ZE nr 3, SP nr 21 Zielona Góra
8.    Staszczak Hanna - ZE nr 3, SP nr 21 Zielona Góra
9.    Pankiewicz Mateusz – SP nr 2 Gubin
10.    Tomsia Hanna – SP nr 2 Gubin

Szkoły Podstawowe  Kl. IV –VI
1.    Okienko Igor – ZE nr 4 w Zielonej Górze,  SP Drzonków
2.    Suchocka Julia - ZE nr 2 w Zielonej Górze,  SP nr 17
3.    Kasowska Jagoda – SP nr 2 Gubin
4.    Gąsiorowska Maria – SP Niedoradz
5.    Wobalis Wiktoria - ZE nr 3, SP nr 21 Zielona Góra
6.    Szymczak Wiktoria – SP Świdnica
7.    Kraszewski Marcin - ZE nr 3, SP nr 21 Zielona Góra
8.    Gawlik Nikola – SP nr 3 Gubin
9.    Giergasz Justyna – SP nr 1 Gubin
10.     Pawelec Maja    - SP nr 6 Zielona Góra

Gimnazja
1.    Pawlak Natalia – ZE nr 4 w Zielonej Górze– Gimnazjum Drzonków
2.    Wojtaszek Zofia - ZE nr 4 w Zielonej Górze– Gimnazjum Drzonków
3.    Staszewska Paulina – ZSO w Gubinie – Gimnazjum nr 2
4.     Mazurczak Kinga – Gimnazjum Trzebiechów
5.    Narloch Claudia – PSP nr 2 Nowa Sól - Gimnazjum

Szkoły Ponadgimnazjalne
1.    Dydyna Alicja – I LO Zielona Góra
2.    Smogór Michał – Zespół Szkół Budowlanych Zielona Góra

Wszyscy wymienieni  uczestnicy Wojewódzkiego Konkursu  Plastycznego o tematyce Honorowego Krwiodawstwa  otrzymują nagrody i dyplomy  / artykuły szkolne – farby, kredki, pędzle itp., oraz sprzęt sportowo - rekreacyjny/.

Nagrody ufundowali:
1.   Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze
2.   Związek Nauczycielstwa Polskiego w Zielonej Górze
3.  Waldemar Sługocki Senator RP  Zielona Góra
4.   Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze
5.   Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA Oddział w Zielonej Górze
6.   Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze
7.  PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Po uroczystości  wręczenia nagród i upominków  poczęstunek ufundował Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego i Polski Czerwony Krzyż.

                                                       Materiał Video  TVZG.pl 





Archiwum bloga