1 % - Twoja Pierwsza Pomoc

poniedziałek, 31 października 2016

Wojewódzki konkurs plastyczy o tematyce HDK PCK

Protokół podsumowania 37 Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża zorganizowanego na terenie województwa lubuskiego w ramach obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża

Konkurs przeprowadzony został w miesiącach wrzesień-październik 2016 r.w  placówkach oświatowych województwa lubuskiego w ramach obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża.

Organizatorzy konkursu:
1. Lubuski Oddział Okręgowy - Lubuska Okręgowa Rada HDK PCK w Zielonej Górze
2. Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Zielonej Górze
3. Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze
4. PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze
5. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze

Komisja w  składzie :

1. Pani Małgorzata Dobrucka Przew. Komisji- BWA
2. Pani Karolina Spiak BWA Zielona Góra
3. Pani Magdalena Rokicka  RCKiK  Zielonej Górze
4. Pani Jolanta Pietras  PGNiG SA Oddział  Zielonej Górze
5. Pani Bogusława Fediuk-Pelińska  LOO PCK Zielona Góra

Komisja w powyższym składzie stwierdziła , że na konkurs wpłynęło  571  prac z   59  placówek oświatowych województwa lubuskiego

Przedszkola:
1.    Niepubliczne Przedszkole „Pod Muchomorkiem” ul. Mała 8,66-210 Zbąszynek
2.    Miejskie Przedszkole Nr 3 ul. 11 Listopada 22 , 68-200 Żary
3.    Miejskie Przedszkole nr 8, ul. Górnośląska  28, 68-200 Żary
4.    Przedszkole Miejskie Nr 2, ul. Dr. Kunickiego 8a, 66-620 Gubin
5.    Publiczne Przedszkole Nr 5 ul. Kręta 5, 67-100 Nowa Sól
6.    Publiczne Przedszkole Nr 11 ul. XXX -  lecia 88/56, 67-100 Nowa Sól
7.    Zespół Szkół w Gubinie – Oddział Przedszkolny  ul. Racławicka 2  66-620 Gubin
8.    Zespół Edukacyjny Nr 2  Miejskie Przedszkole Nr 9, Partyzantów 22, 65-332 Zielona Góra
9.    Zespół Edukacyjny Nr 7 w Zielonej Górze. ul. Stary Kisielin-Szkolna 14
10.    Publiczne Przedszkole Nr 12 , 67-100 Nowa Sól
11.    Przedszkole Nr 1  ul. Podbielskiego 5, 66-300 Międzyrzecz
12.    Przedszkola Miejskiego Nr 3 66-620 Gubin ul. Wojska Polskiego 16
Ośrodki Szkolno- Wychowawcze:
1.    Zespół Szkół Specjalnych nr 1, ul. Piastowska, 65-001 Zielona Góra
2.    Zespół Szkół Specjalnych u. Poznańska 88, 66-600 Krosno Odrzańskie
3.    Specjalny Ośrodek Szkolno –Wychowawczy ul. Piastowska 22, 66-620 Gubin
4.    Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii ul. Pałacowa 1 66-003 Przytok
5.    Ośrodek Dla Dzieci Z Wadami Słuchu i Mowy ul. Spokojna 2 , 68-200 Żary
6.    Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Sulęcinie
7.    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul   Łączna 1    66-100  Sulechów

Świetlice :
1.    Świetlica PCK  Perełki Nowa Sól, Parafialna 4 67-100 Nowa Sól
2.    Świetlica PCK Wiewiórki Zielona Góra
3.    Świetlica Aniołkoladki  65-001 Zielona Góra, ul. Piastowska 12
4.    Zielonogórski Ośrodek kultury, Festiwalowa 3, 65-520 Zielona Góra
Szkoły Podstawowe:  Kl. I-III
1.    Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami  Integracyjnymi ul. 9 Maja 8 68-200 Żary
2.    ZS w Grabicach, Filia w Strzegowie, Grabice 59, 66-620 Gubin
3.    ZS Sulechów, Szkoła Podstawowa ul. Piaskowa 52, 66-100 Sulechów
4.    Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Niepodległości 2, 68-300 Lubsko
5.    Zespół Edukacyjny Nr 7 w Zielonej Górze, ul. Stary Kisielin- Szkolna 14
6.    Z E Nr 4 w Zielonej  Górze, SP nr 24, Drzonków-Szkolna 2 66-004 Zielona Góra
7.    Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Francuska  10, 65-941 Zielona Góra
8.    Szkoła Podstawowa Nr 6  ul. Moniuszki 19 65-409 Zielona Góra
9.    ZE Nr 3 Szkoła Podstawowa Nr 21, Os. Pomorskie 13, 65-548 Zielona Góra
10.    Zespół Szkół Publicznych 69-220 Ośno Lubuskie ul. Jeziorna  3

Szkoły Podstawowe : Kl. IV-VI

1.    Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Matejki 29, 67-100 Nowa Sól
2.    Szkoła Podstawowa nr 2  ul. Gen. Świerczewskiego 1, 66-620 Gubin
3.    Zespół Szkół w Świdnicy, Szkoła Podstawowa, ul. Ogrodowa 36, 66-008 Świdnica
4.    Zespół Szkół w  Gubinie – Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Racławicka 2 66-620 Gubin
5.    Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Spawaczy 3D, 65-119 Zielona Góra
6.    ZE Nr 4 w Zielonej Górze, SP nr 24, Drzonków-Szkolna2, 66-004 Zielona Góra
7.    Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Francuska 10, 65-941 Zielona Góra
8.    Zespół Szkół w Lubięcinie  Szkoła Podstawowa , 67-108 Lubięcin 82
9.    ZE Nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17 ul. Staffa 10, 65-436 Zielona Góra
10.    ZE Nr 3 Szkoła Podstawowa Nr 21  Os. Pomorskie 13, 65-548 Zielona Góra
11.    Szkoła Podstawowa  ul. Kościelna 25 68-210 Żarki Wielkie
12.    Zespół Szkół w  Grabicach  59, 66-620 Gubin
13.    Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Staszica 1 67-100 Nowa Sól

Gimnazja:

1.    Zespół Szkół w Sulechowie –Gimnazjum ul. Piaskowa 52, 66-100 Sulechów
2.    Gimnazjum Nr 2  ul. Broni Pancernej 8  ul. 68-200 Żary
3.    Zespół Szkół- Gimnazjum 66-614 Maszewo 114
4.    Zespół  Szkół- Gimnazjum  ul. Ogrodowa 36, 66-008 Świdnica
5.    Zespół Szkół- Gimnazjum nr 1 ul. Racławicka 2 66-620 Gimnazjum
6.    Zespół Edukacyjny Nr 4 , Gimnazjum Nr 13 Drzonków-Szkolna 2 66-oo4 Zielona Góra
7.    Gimnazjum Nr 7  ul. Zachodnia 63, 65-552 Zielona Góra
8.    ZE Nr 3 Gimnazjum Nr 8 Os. Pomorskie 13,65-548 Zielona Góra
9.    Publiczne Gimnazjum ul. Kościuszki 41, 66-010 Nowogród Bobrzański
10.    Gimnazjum Nr 2 66-100  Sulechów
11.    ZE Gimnazjum ul. Puławskiego 3 66-600 Krosno Odrzańskie

Szkoły Ponadgimnazjalne:

1.    V liceum Ogólnokształcące ul. Kingi 1,65-215 Zielona Góra
2.    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, Wrocławska 33 A, 67-100 Nowa Sól
3.    I Liceum Ogólnokształcące  ul. Podwale 16  68-200 Żary
Komisja w powyższym składzie po burzliwej dyskusji nagrodziła następujące prace z niżej wymienionych placówek oświatowych województwa lubuskiego:

Przedszkola
1.    Salamon Elena Miejskie Przedszkole nr 3  ul.11 listopada 22 68-200 Żary
2.    Rak Gabriela Miejskie Przedszkole Nr 8 ul. Górnośląska 28 68-200 Żary
3.    Winczasek Krzysztof Publiczne Przedszkole Nr 11 Os. XXX-lecia 88/56 67-100 Nowa Sól
4.    Burakiewicz Michalina Niepubliczne Przedszkole ul. Mała 8 66-210 Zbąszynek
5.    Szwarc Krystian Niepubliczne Przedszkole ul. Mała 8 66-210 Zbąszynek
6.    Nita Tomasz Przedszkole Miejskie 3 ul. Woj. Polskiego 16 66-620 Gubin
Świetlice

1.    Demidowska Maja  Zielonogórski Ośrodek Kultury  ul. Festiwalowa 3 65-520 Zielona Góra
2.    Mikołajczyk Wiktorai  ul. Piastowska 12 65-001 Zielona Góra
3.    Siemiankowicz Nicola Świetlica PCK Nowa Sól
4.    Piasecka Magdalena  Świetlica PCK Wiewiórka Zielona Góra
5.    Wielis Eryk Świetlica PCK Wiewiórka  Zielona Góra     
                                                            
Ośrodki Szkolno-Wychowawcze

1.    Wardak Natalia  Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Pałacowa 1 66-003 Przytok
2.    Rutkowski Dawid Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii ul. Pałacowa 1 66-003 Przytok
3.    Żaneta Kujawa  Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy ul. Łączna 1 66-100 Sulechów
4.    Jopek Michał Specjalny Ośrodek  Szkolno  Wychowawczy ul. Łączna 1  66-100 Sulechów
5.    Polewiak Julia Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy ul. Łączna 1 66-100 Sulechów
6.    Konieczna Magda Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 ul. Piastowska 65-001 Zielona Góra
7.    Borys Alan SOSW ul. Piastowska 22  66-620 Gubin
8.    Mieścior-Drobina Klaudia Zespół Szkół Specjalnych ul. Poznańska 88 66-600 Krosno Odrz.
9.    Owsianka Adam Ośrodek Dla Dzieci Z Wadami Słuchu i Mowy ul. Spokojna 3 68-200 Żary
10.   Poznańska Aleksandra Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy ul. Lipowa 12 69-200 Sulęcin
11.Bucki Adrian - Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy ul. Lipowa 12 69-200 Sulęcin
12 Konrad Kowalczyk- Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy ul. Lipowa 12 69-200 Sulęcin

Szkoły Podstawowe kl. I-III

1.    Jakub Ryba ZS Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Racławicka 2 66-620 Gubin
2.    Siwek  Przemysław ZS Szkoła Podstawowa Nr1 ul. Racławicka 2 66-620 Gubin
3.    Zabłocka Karolina Zespół Szkolno-Przedszkolny SP nr 3  9 Maja 8 68-200 Żary
4.    Radny Jakub Szkoła Podstawowa Nr 18  Francuska  10  65-001 Zielona Góra
5.    Świętoń Szymon ZS Szkoła Podstawowa  Kożuchowska  Bytom Odrzański
6.    Stefanowicz Katarzyna Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Niepodległości 2  68-300 Lubsko
7.    Kopacz Wiktoria ZS w Czarnowicach PSP w Bieżycach
8.    Radkowska Agata ZE Nr 3 SP 21  Os. Pomorskie 13 65-548 Zielona Góra
9.    Maraszek Jakub ZS   SP Nr 3  ul. Piaskowa 52 66-100 Sulechów
10.    Szyszkowska Natalia ZS SP Nr 3 ul. Piaskowa 52 66-100 Sulechów
11.    Zalewska Zofia ZE Nr 4 SP Nr 24 ul. Drzonków-Szkolna 2 66-004 Zielona Góra
12.    Andelt Oliwia ZE Nr 4 SP Nr 24 ul. Drzonków – Szkolna 2 66-004 Zielona Góra
13.    Furtak Anna Zespół Szkół Publicznych ul. Jeziorna 3 69-220 Ośno Lubuskie
14.    Ambroziak Paulina Zespół Szkół Publicznych ul. Jeziorna 3 69-220 Ośno Lubuskie
15.    Gałek Patryk Zespół Szkół Publicznych ul. Jeziorna 3 69-220 Ośno Lubuskie

Szkoły Podstawowe  Kl. IV –VI 

1.    Kimaczyńska Iza ZE Nr 2 SP Nr 17 ul. Staffa 10, 65-436 Zielona Góra
2.    Jędrych Julia ZE Nr 3 SP nr 21 Os. Pomorskie 13  65-548 Zielona Góra
3.    Małych Martyna ZE nr 4 SP 24 ul. Drzonków-Szkolna 2 66-004 Zielona Góra
4.    Pietruszka Julia Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Świerczewskiego 1 66-620 Gubin
5.    Okunowska  Katarzyna ZS SP ul. Ogrodowa 36 66-008 Świdnica
6.    Osman Tamara PSP Nr 2 ul. Staszica 1 67-100 Nowa Sól
7.    Suchowiecka Kinga SP Nr 11  ul. Spawaczy 3 D  65-001 Zielona Góra
8.    Okienko Igor  ZE Nr 4 SP Nr 24 ul. Drzonków-Szkolna 2 66-004 Zielona Góra
Gimnazja
1.    Madej Gabriela ZE Nr4 Gimnazjum Nr 13 Drzonków-Szkolna 2 66-004 Zielona Góra
2.    Dobrowolska Julia  ZE Nr 4 Gimnazjum Nr 13 Drzonków- Szkolna 2 66-004 Zielona Góra
3.    Leszkiewicz Patrycja ZS Gimnazjum Nr 1 ul. Racławicka 2 66-620 Gubin
4.    Dziura Weronika ZS  Gimnazjum ul. Piaskowa 52 66-100 Sulechów
5.    Dawid Jarecki ZS Gimnazjum  66-614  Maszewo 114
6.    Puchałko Paulina ZS Gimnazjum 66-620 Chlebowo
7.    Kachel Marcin ZE nr 3 Gimnazjum Nr 8  Os. Pomorskie  13 65-548  Zielona Góra
8.    Wendrowska Weronika ZS Gimnazjum Nr 1 ul. Racławicka 2 66-620 Gubin

Szkoły Ponadgimnazjalne
1.    Wichrowska Patrycja  I LO ul. Podwale 16  68-200 Żary

Wszyscy wymienieni  uczestnicy Wojewódzkiego Konkursu  Plastycznego o tematyce Honorowego Krwiodawstwa  otrzymują nagrody i dyplomy  / artykuły szkolne – farby, kredki, pędzle itp., oraz sprzęt sportowo - rekreacyjny/.

Nagrody ufundowali:
1.   Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze
2.   Związek Nauczycielstwa Polskiego w Zielonej Górze
3.  Waldemar Sługocki Senator RP  Zielona Góra
4.   Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze
5.   Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA Oddział w Zielonej Górze
6.   Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze

Poczęstunek został przygotowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego i Polski Czerwony Krzyż.

Materiał Radio Zielona Góra

Archiwum bloga