Change Lingerie i PCK na rzecz kobiet


29 września ruszyła akcja „Przekaż biustonosz na cele charytatywne”, realizowana przez Change Linergie przy współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem.
Aż do końca października we wszystkich salonach tej ekskluzywnej marki bieliźniarskiej zbierane będą używane, nie służące już właścicielkom biustonosze, które następnie zostaną przekazane potrzebującym kobietom w Afryce.  Te klientki, które wspomogą kampanię otrzymają zniżkę na zakup nowej bielizny.
Często zalega nam coś w szafie, chociaż dobrze wiemy, że już tego nie założymy. Tak samo jest z biustonoszem – jest już albo za mały albo za duży, niewygodny lub nie do końca dobrze dopasowany – mówi Marcelina Zięciak, PR Manager CHANGE
w Polsce. Zachęcamy nasze klientki, by pozbywały się takiej bielizny i przekazały ją tym najbardziej potrzebującym kobietom w Afryce. Coś, co nam już nie służy może być dla kogoś innego wielkim darem i możemy być pewne, że zostanie dobrze spożytkowane! – dodaje Marcelina Zięciak.
Każda klientka odwiedzająca dowolny salon Change Linergie na terenie całej Polski, która wrzuci biustonosz, którego już nie nosi do specjalnie na to przeznaczonego pudła otrzyma od Change specjalną zniżkę w wysokości 30% na zakup nowego, idealnie dopasowanego przez brafitterkę biustonosza z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji. Zniżka ta obowiązuje przez cały czas trwania akcji, tj. 29 września – 30 października. Dodatkowo przy kasach wszystkich salonów CHANGE w Polsce ustawione zostały puszki, z których datki w całości zostaną przekazane na cele statutowe Polskiego Czerwonego Krzyża.  - Już po wrzuceniu minimalnej kwoty, tj. 5 zł wspierającej PCK nasze klientki, w podziękowaniu za ten gest otrzymają taką samą zniżkę, jak po oddaniu biustonosza – informuje Marcelina Zięciak.
Akcja organizowana jest globalnie we wszystkich salonach marki Change Linergie na świecie przy współpracy ze stowarzyszeniami Czerwonego Krzyża w poszczególnych krajach. 

 W województwie lubuskim salon CHANGE LINGERIE znajduje się w FOCUS MALL ZIELONA GÓRA - ul. Wrocławska 17.

Archiwum bloga