1 % - Twoja Pierwsza Pomoc

poniedziałek, 7 grudnia 2015

Podsumowanie Konkursu Plastycznego 2015



Protokół
podsumowania Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
o tematyce Honorowego Krwiodawstwa
Polskiego Czerwonego Krzyża
zorganizowanego na terenie województwa lubuskiego
w ramach obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa
 Polskiego Czerwonego Krzyża

Zielona Góra 24.11.2015
   
Konkurs przeprowadzony został w miesiącach wrzesień-październik 2015 r.
w  placówkach oświatowych województwa lubuskiego w ramach obchodów
Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża.


Organizatorzy konkursu:
1. Lubuski Oddział Okręgowy - Lubuska Okręgowa Rada HDK PCK
w Zielonej Górze
2. Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Zielonej Górze
3. Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze
4. PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze
5. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze

Komisja w  składzie :

1. Pan Zygmunt Pranga                                 Artysta plastyk Zielona Góra-przewodniczący.  
2. Pani Bogusława Fediuk - Pelińska               LOO PCK Zielona Góra
3. Pani Magdalena Rokicka                              RCK i K  Zielonej Górze
4. Pani Jolanta Pietras                                       PGNiG SA Oddział  Zielonej Górze
5. Pani Anita Prymel                                       LOO PCK Zielona Góra

Komisja w powyższym składzie stwierdziła , że na konkurs wpłynęło 1190  prac z 119 placówek oświatowych województwa lubuskiego

Przedszkola:
1. Przedszkole Miejskie nr 2, ul. Dr. Kunickiego 8a, 66-620 Gubin
2. Miejskie Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy, ul. 1 Maja 3a, 68-200 Żary
3. Przedszkole nr 4 „Bajkowa Kraina”, ul. Zachodnia 8, 66-300 Międzyrzecz
4. Przedszkole nr 1 z Grupami Żłobkowymi „Pod Jarzębinką”, ul. dr. T. Podbielskiego 5, 66-300 Międzyrzecz
5. Miejskie Przedszkole nr 2, ul. X- lecia  Pl 13, 68-100 Żagań
6. Zespół Edukacyjny Sp. z o.o. – Przedszkole Niepubliczne „BRZDĄC”, ul. Dworcowa 49, 68-100 Żagań
7. Przedszkole Miejskie nr 1, ul. Piastowska 20, 66-620 Gubin
8. Miejskie Przedszkole nr 5 im. Czesława Janczarskiego, ul. Wałowa 12, 68-100 Żagań
9. Przedszkole Miejskie nr 3, ul. Wojska Polskiego 16, 66-620 Gubin
10. Miejskie Przedszkole nr 8 im. Misia Uszatka Przyjaciela Przyrody, ul. Górnośląska 28, 68-200 Żary
11. Przedszkole Publiczne, ul. Dworcowa 19, 67-115 Bytom Odrzański
12. Publiczne Przedszkole nr 5, ul. Kręta 18, 67-100 Nowa Sól
13. Miejskie Przedszkole nr 13, ul. 11 listopada 22, 68-200 Żary
14. Miejskie Przedszkole nr 10, ul. Okrzei 15, 68-200 Żary

Ośrodki Szkolno- Wychowawcze:
1.  Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Przytok, Przytok 91, 66-003 Zabór
2. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Marii Konopnickiej, ul. Piastowska 22, 66-620 Gubin
3. Zespół Szkół Specjalnych nr 1, ul. Piastowska 9, 65-515 Zielona Góra
4. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Janusza Korczaka, ul. Arciszewskiego 13, 67-100 Nowa Sól
5. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin
6. Ośrodek dla dzieci z wadami słuchu i mowy im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Spokojna 2, 68-200 Żary
7. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy, ul. Łączna 1, 66-100 Sulechów
8. Zespół Szkół Specjalnych, ul. Poznańska 88, 66-600 Krosno Odrzańskie

Świetlice :
1. Świetlica Inicjatyw Twórczych, ul. Bramkowa 2, 66-200 Świebodzin
2. Świetlica PCK „Perełki”, Oddział Rejonowy PCK w N. Soli, ul. Parafialna 4, 67-100 Nowa Sól
3. Świetlica PCK „Wiewiórka” Zielona Góra
4. Zielonogórski Ośrodek Kultury, ul. Festiwalowa 3, 65-520 Zielona Góra

Szkoły Podstawowe:  Kl. I-III
1. Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Świętej Jadwigi Śląskiej w Wężyskach, Wężyska 162, 66-600 Krosno Odrzańskie
2. Zespół Szkolno – Przedszkolny z Oddziałem Integracyjnym w Żarach, Szkoła Podstawowa nr 3 w Żarach im. Henryka Sienkiewicza, ul. 9 Maja 8, 68-200 Żary
3. Zespół Szkół w Sulechowie, Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Piaskowa 52, 66-100 Sulechów
4. Szkoła Podstawowa nr 3 im. I. Łukasiewicza, ul. Pułaskiego 3, 66-600 Krosno Odrzańskie
5. Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Długosza 23, 68-200 Żary
6. Szkoła Podstawowa Mirocin Dolny 28, 67-128 Kożuchów
7. Zespól Szkól im. H. Sienkiewicza, ul. Marii Markiewiczowej 7, 67-100 Niedoradz
8. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Staszica 1, 67-100 Nowa Sól
9. Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Kisielinie, ul. Szkolna 14, 66-002 Stary Kisielin
10. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika, ul. Racławicka 2, 66-620 Gubin
11. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie, ul. Bohaterów Wojska Polskiego 21, 66-600 Krosno Odrzańskie
12. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego, ul. Moniuszki 30, 66-600 Krosno Odrzańskie
13. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, ul. Szymanowskiego 8, 68-200 Żary
14. Prywatna Szkoła Podstawowa, ul. Dworcowa 39, 68-100 Żagań
15. Publiczna Szkoła nr 2, ul. Wojska Polskiego nr 1, 68-100 Żagań
16. Zespół Szkół w Otyniu, ul. Żeromskiego 3, 67-106 Otyń
17. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera, ul. Francuska 10, 65-941 Zielona Góra
18. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego, ul. Niepodległości 2, 68-300 Lubsko
19. Szkoła Podstawowa w Nowych Czaplach, ul. Wolności 6A, 68-210 Nowe Czaple
20. Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej, Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Słowacka 4, 65-943 Zielona Góra
21. Szkoła Podstawowa w Kijach, Kije 141 A, 66-100 Sulechów
22. Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica 146, 66-600 Krosno Odrzańskie
23. Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Żarkach Wielkich, 68-210 Nowe Czaple
24. Zespół Szkół w Bytomiu Odrzańskim
25. Zespół Edukacyjny nr 3, Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Wojtyły w Zielonej Górze, Oś. Pomorskie 13
26. Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie, ul. Drzonków – Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra

Szkoły Podstawowe : Kl. IV-VI
1. Szkoła Podstawowa nr 8 im. J. Korczaka, ul. Matejki 20, 67-100 Nowa Sól
2. Szkoła Podstawowa i Gim. im. Świętej Jadwigi Śląskiej, Wężyska 162, 66-600 Krosno Odrz.
3. Zespół Szkolno – Przedszkolny z Oddziałem Integracyjnym w Żarach, Szkoła Podstawowa nr 3 w Żarach im. Henryka Sienkiewicza, ul. 9 Maja 8, 68-200 Żary
4. Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów 40, 68-200 Żary
5. Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej, ul. Francuska 25a, 65-943 Zielona Góra
6. Szkoła Podstawowa nr 10, im. Janusza Kusocińskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych, ul. Wyspiańskiego 23, 65-036 Zielona Góra
7. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Kościuszki 26, 67-100 Nowa Sól
8. Szkoła Podstawowa Mirocin Dolny 28, 67-128 Kożuchów
9. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z oddziałami integracyjnymi, ul. Staszica 1, 67-100 Nowa Sól
10. Publiczna Szkoła Podstawowa, Lubieszów 53, 67-100 Nowa Sól
11. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze
12. Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie, ul. Drzonków – Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra
13. Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Kisielinie, ul. Szkolna 14, 66-002 Stary Kisielin
14. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika, ul. Racławicka 2, 66-620 Gubin
15. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie, ul. Bohaterów Wojska Polskiego 21, 66-600 Krosno Odrzańskie
16. Szkoła Podstawowa w Kosieczynie, ul. Główna 11, 66-210 Zbąszynek
17. Szkoła Podstawowa w Wichowie, 68-113 Brzeźnica
18.  Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, ul. Chopina 11, 67-120 Kożuchów
19. Zespół Szkół w Sulechowie, ul. Piaskowa 52, 66-100 Sulechów
20. Zespół Szkół w Babimoście, ul. Żwirki i Wigury 3, 66-110 Babimost
21. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka, ul. Strzelecka 1, 68-300 Lubsko
22. Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegowie, 66-620 Gubin
23. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego, ul. Moniuszki 30, 66-600 Krosno Odrzańskie
24. Publiczna Szkoła nr 2, ul. Wojska Polskiego nr 1, 68-100 Żagań
25. Zespół Szkół w Otyniu, ul. Żeromskiego 3, 67-106 Otyń
26. Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy, 68-111 Miodnica
27. Szkoła Podstawowa nr 2, im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich, ul. Gen. Świerczewskiego 1, 66-620 Gubin
28. Szkoła Podstawowa w Nowych Czaplach, ul. Wolności 6A, 68-210 Nowe Czaple
29. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera, ul. Francuska 10, 65-941 Zielona Góra
30. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego, ul. Niepodległości 2, 68-300 Lubsko
31. Szkoła Podstawowa w Kijach, Kije 141 A, 66-100 Sulechów
32. Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica 146, 66-600 Krosno Odrzańskie
33. Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Żarkach Wielkich, 68-210 Nowe Czaple
34. Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałem Integracyjnym im. Gen. Władysława Sikorskiego, ul. L. Staffa, 65-436 Zielona Góra
35. Zespół Edukacyjny nr 3, Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Wojtyły w Zielonej Górze, Oś. Pomorskie 13, 65-548 Zielona Góra
36. Zespół Edukacyjny nr 1, ul. Truskawkowa 12, 65-129 Zielona Góra
37. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Zielonej Górze

Gimnazja:
1. Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej, ul. Francuska 25a, 65-943 Zielona Góra
2. 4-5 Hufiec Pracy, ul. Górnośląska 26, 68-200 Żary
3. Zespól Szkól im. H. Sienkiewicza, ul. Marii Markiewiczowej 7, 67-100 Niedoradz
4. Gimnazjum nr 7 im. UNICEF, ul. Zachodnia 63, 65-552 Zielona Góra
5. Gimnazjum nr 2 im. Aleksandra Kamińskiego, ul. Broni Pancernej 8, 68-200 Żary
6. Publiczne Gimnazjum w Drzonkowie, ul. Drzonków – Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra
7. Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II, ul. 1 Maja 7, 66-100 Sulechów
8. Publiczne Gimnazjum nr 1, ul. Staszica 16, 68-200 Żary
9. Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kasprowicza 8, 67-100 Nowa Sól
10. Gimnazjum nr 1, ul. Stefana Wyszyńskiego 101, 65-536 Zielona Góra
11. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika, ul. Racławicka 2, 66-620 Gubin
12. Zespół Szkół w Sulechowie, ul. Piaskowa 52, 66-100 Sulechów
13. Zespół Szkół w Otyniu, ul. Żeromskiego 3, 67-106 Otyń
14. Gimnazjum w Czarnowicach, Czarnowice 20, 66-620 Czarnowice
15. Zespół Edukacyjny nr 1, ul. Truskawkowa 12, 65-129 Zielona Góra
16. Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka w Zielonej Górze, ul. Cyryla i Metodego 9, 65-533 Zielona Góra
17. Publiczne Gimnazjum, ul. Parkowa 4, 66-132 Trzebiechów
18. Gimnazjum nr 6 Zielona Góra, ul. Chopina 18a, 65-032 Zielona Góra


Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Pałacowa 1, 68-120 Iłowa
2. I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego, ul. Kilińskiego 7, 65-598 Zielona Góra
3. Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stefana Roweckiego „Grota”, ul. Małoszkolna 2, 66-016 Czerwieńsk
4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej, ul. Wrocławska 33 A, 67-100 Nowa Sól
5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jana Pawła II, ul. Wojska Polskiego 106, 67-100 Nowa Sól
6. Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Długosza 23, 68-200 Żary
7. Zespół Szkół Samochodowych im. Komisji Edukacyjnych Narodowej, ul. 9 Maja 9, 68-200 Żary
8. Zespół Szkół Plastycznych w Zielonej Górze, ul. Batorego 70 a
9. I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa, ul. Podwale 16, 68-200 Żary
10. Zespół Szkół Technicznych i Licealnych, ul. Pomorska 7, 68-100 Żagań
11. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie
12. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych, ul. Chopina 10, 68-300 Lubsko
13. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach, ul. Zielonogórska 23, 68-200 Żary

Komisja w powyższym składzie po burzliwej dyskusji nagrodziła następujące prace z niżej wymienionych placówek oświatowych województwa lubuskiego:

Przedszkola
1. Kononowicz Zofia – Przedszkole Miejskie nr 2, ul. Dr. Kunickiego 8a, 66-620 Gubin
2. Bąbińska Ala – Miejskie Przedszkole nr 5 im. Czesława Janczarskiego, ul. Wałowa 12, 68-100 Żagań
3. Stawecka Gabriela – Publiczne Przedszkole nr 5, ul. Kręta 18, 67-100 Nowa Sól
4. Wagner Aleksandra - Publiczne Przedszkole nr 5, ul. Kręta 18, 67-100 Nowa Sól
5. Stoparczyk Michał - Publiczne Przedszkole nr 5, ul. Kręta 18, 67-100 Nowa Sól
6. Michalska Amelia – Przedszkole nr 1 z Grupami Żłobkowymi „Pod Jarzębinką”, ul. dr. T. Podbielskiego 5, 66-300 Międzyrzecz
7. Rak Gabriela – Miejskie Przedszkole nr 8 im. Misia Uszatka Przyjaciela Przyrody, ul. Górnośląska 28, 68-200 Żary

Świetlice
1.     Wielis Eryk – Świetlica PCK „Wiewiórka” Zielona Góra
2.     Rosik Marcelina  - Świetlica PCK „Perełki”, Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Nowej Soli, ul. Parafialna 4, 67-100 Nowa Sól
3.     Makowska Amelia – Zielonogórski Ośrodek Kultury, ul. Festiwalowa 3, 65-520 Zielona Góra
4.     Sobieściuk Aleksander -  Świetlica Inicjatyw Twórczych, ul. Bramkowa 2, 66-200 Świebodzin
5.     Zawal Patrycja - Świetlica Inicjatyw Twórczych, ul. Bramkowa 2, 66-200 Świebodzin

Ośrodki Szkolno-Wychowawcze
1.     Rewaj Klaudia – Ośrodek dla dzieci z wadami słuchu i mowy im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Spokojna 2, 68-200 Żary
2.     Jarosińska Wiktoria – Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Przytok, Przytok 91, 66-003 Zabór
3.     Kubala Agata - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Przytok, Przytok 91, 66-003 Zabór
4.     Krzykliwy Łukasz – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin
5.     Kowalczyk Konrad - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin
6.     Szachniewicz Kamila - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin
7.     Nadobnik Mirosław - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin
8.     Szelągowski Michał - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin
9.     Tarbaj Adam – Zespół Szkół Specjalnych nr 1, ul. Piastowska 9, 65-515 Zielona Góra
10.  Szmytkiewicz Jan - Zespół Szkół Specjalnych nr 1, ul. Piastowska 9, 65-515 Zielona Góra
11.  Błaszczyk Krystian - Zespół Szkół Specjalnych nr 1, ul. Piastowska 9, 65-515 Zielona Góra

Szkoły Podstawowe kl. I-III
1.     Stojanowska – Han Antonina – Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej, Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Słowacka 4, 65-943 Zielona Góra
2.     Kazalska Michalina – Prywatna Szkoła Podstawowa, ul. Dworcowa 39, 68-100 Żagań
3.     Gierczyńska Hanna – Szkoła Podstawowa nr 3 im. I. Łukasiewicza, ul. Pułaskiego 3, 66-600 Krosno Odrzańskie
4.     Kotwicka Oliwia – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego, ul. Niepodległości 2, 68-300 Lubsko
5.     Jasiński Wiktor – Zespół Szkół w Bytomiu Odrzański
6.     Uchman Joanna – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, ul. Szymanowskiego 8, 68-200 Żary
7.     Błażewicz Anna - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, ul. Szymanowskiego 8, 68-200 Żary
8.     Nowak Mikołaj – Zespół Szkół w Otyniu, ul. Żeromskiego 3, 67-106 Otyń
9.     Lubin Lena – Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie, ul. Drzonków – Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra
10.  Radkowska Amelia - Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie, ul. Drzonków – Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra
11.  Szymańska Izabela - Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika, ul. Racławicka 2, 66-620 Gubin
12.   Kuczyńska Julia – Zespół Edukacyjny nr 3, Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Wojtyły w Zielonej Górze, Oś. Pomorskie 13
13.  Stachowiak Mateusz -  Zespół Edukacyjny nr 3, Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Wojtyły w Zielonej Górze, Oś. Pomorskie 13

Szkoły Podstawowe  Kl. IV –VI
1.     Mądra Patrycja – Zespół Edukacyjny nr 3, Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Wojtyły w Zielonej Górze, Oś. Pomorskie 13
2.     Jędrych Julia - Zespół Edukacyjny nr 3, Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Wojtyły w Zielonej Górze, Oś. Pomorskie 13
3.     Lena Chromicz – Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej, Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Słowacka 4, 65-943 Zielona Góra
4.     Towpik Martyna – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze
5.     Olczak Mateusz – Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera, ul. Francuska 10, 65-941 Zielona Góra
6.     Zielińska Patrycja – Publiczna Szkoła Podstawowa, Lubieszów 53, 67-100 Nowa Sól
7.     Adamowicz Milena – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie, ul. Bohaterów Wojska Polskiego 21, 66-600 Krosno Odrzańskie
8.     Jędryczkowski Filip – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka, ul. Strzelecka 1, 68-300 Lubsko
9.     Szybajło Alicja – Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegowie, 66-620 Gubin
10.  Augustyniak Daria – Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Kisielinie, ul. Szkolna 14, 66-002 Stary Kisielin
11.  Kujawski Franciszek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie, ul. Drzonków – Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra
12.  Tonder Hanna - Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie, ul. Drzonków – Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra
13.  Dutczak Marta - Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie, ul. Drzonków – Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra
14.  Gręzicki Daniel - Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie, ul. Drzonków – Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra
15.  Sobków Wiktoria - Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie, ul. Drzonków – Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra
16.  Zakrzewski Konrad  - Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie, ul. Drzonków – Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra
17.  Karaś Inga – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego, ul. Moniuszki 30, 66-600 Krosno Odrzańskie
18. Kinga Suchowiecka - Szkoła Podstawowa nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Zielonej Górze
19. Kinga Szałucka - Szkoła Podstawowa nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Zielonej Górze
20. Anna Maciąga - Zespół Edukacyjny nr 3, Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Wojtyły w Zielonej Górze, Oś. Pomorskie 13

Gimnazja
1.     Stein Iwona – Gimnazjum nr 6 Zielona Góra, ul. Chopina 18a, 65-032 Zielona Góra
2.     Urbańska Julia – Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kasprowicza 8, 67-100 Nowa Sól
3.     Rynkiewicz Natalia – Gimnazjum nr 1, ul. Stefana Wyszyńskiego 101, 65-536 Zielona Góra
4.     Koszelowska Eliza – Publiczne Gimnazjum, ul. Parkowa 4, 66-132 Trzebiechów
5.     Poterała Julia – Gimnazjum nr 1, ul. Stefana Wyszyńskiego 101, 65-536 Zielona Góra
6.     Giergasz Paulina – Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika, ul. Racławicka 2, 66-620 Gubin
7.     Koseska Karolina - Publiczne Gimnazjum, ul. Parkowa 4, 66-132 Trzebiechów
8.     Biereżanski Jakub – Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kasprowicza 8, 67-100 Nowa Sól

Szkoły Ponadgimnazjalne
1.     Kliś Sandra – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej, ul. Wrocławska 33 A, 67-100 Nowa Sól
2.     Taradaj Karolina – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych, ul. Chopina 10, 68-300 Lubsko
3.     Mudrak Agnieszka - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych, ul. Chopina 10, 68-300 Lubsko
4.     Mokrzecki Antoni – Zespół Szkół Plastycznych w Zielonej Górze, ul. Batorego 70 a
5.     Chreptak Agata – I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego, ul. Kilińskiego 7, 65-598 Zielona Góra
6.     Ewa Dziemdziora - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach, ul. Zielonogórska 23, 68-200 Żary

Wszyscy wymienieni  uczestnicy Wojewódzkiego Konkursu  Plastycznego o tematyce Honorowego Krwiodawstwa  otrzymują nagrody / artykuły szkolne – farby, kredki, pędzle itp., oraz sprzęt sportowo - rekreacyjny/ ufundowane przez Lubuski Oddział Okręgowy  Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze, dyplomy i podziękowania.

Nagrody ufundowali:
1.   Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze
2.   Związek Nauczycielstwa Polskiego w Zielonej Górze
3.   Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze
4.   Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA oddział w Zielonej Górze
5. Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze




Z przykrością informujemy, że  zmarł długoletni Przewodniczący Komisji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o tematyce Honorowego Krwiodawstwa.



Archiwum bloga