Podsumowanie XII Edycji Turnieju Młoda Krew Ratuje Życie

13.10.2015 w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa odbyło się podsumowanie XII Edycji Turnieju Młoda Krew Ratuje Życie, który odbył się w roku szkolnym/akademickim 2014/2015.

W Turnieju uczestniczyły 33 szkoły ponadgimnazjalne . 

Turniej odbywał się według następujących kategorii:
1. Najciekawsza promocja Honorowego Krwiodawstwa - zwycięzca: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" w Nowej Soli.

2. Najwyższy wskaźnik aktywności szkoły (krew przeliczona na jednego pełnoletniego ucznia) - zwycięzca: Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie ze wskaźnikiem 0,682 3. Wyróżnienie za największą ilość oddanej krwi w ramach Turnieju - zwycięzca: Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie - 93,450 litrów. 

Oraz 3 uczelnie wyższe:
1. Najwyższy wskaźnik aktywności szkoły - zwycięzca: Zielonogórsko - Gorzowskie Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu ze wskaźnikiem 0,260

2. Wyróżnienie za największą ilość oddanej krwi w ramach Turnieju -zwycięzca: Uniwersytet Zielonogórski - 26,550 litrów.

Zwycięzcy odebrali pamiątkowe puchary ufundowane przez Polski Czerwony Krzyż, natomiast upominki przekazane zostały przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.


Archiwum bloga