1 % - Twoja Pierwsza Pomoc

środa, 12 listopada 2014

Podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o tematyce HDK PCK - 2014

Protokół
podsumowania Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
tematyce Honorowego Krwiodawstwa
Polskiego Czerwonego Krzyża
zorganizowanego na terenie województwa lubuskiego
w ramach obchodów 95.lecia Polskiego Czerwonego Krzyża


                                                                                                                   Zielona Góra   20.10.2014r.



Konkurs przeprowadzony został w miesiącach wrzesień-październik 2014r. w  placówkach oświatowych województwa lubuskiego w ramach obchodów 95.lecia  Polskiego Czerwonego Krzyża.

Organizatorzy konkursu:

1.Lubuski Oddział Okręgowy- Lubuska Okręgowa Rada HDK PCK w Zielonej Górze
2.Związek Nauczycielstwa  Polskiego Oddział w Zielonej Górze
3.Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze
4.Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna O/ Dziecięcy w Zielonej Górze

Komisja w  składzie :

1.Pan Zygmunt Pranga Artysta plastyk Zielona Góra-przewodniczący
2.Pani Bogusława Fediuk-Pelinska    LOO PCK Zielona Góra
3.Pani Karolina Spiak BWA Zielona Góra

Komisja w powyższym składzie stwierdziła , że na konkurs wpłynęło  546   prac z 66  placówek oświatowych województwa lubuskiego

Przedszkola:
1.Miejskie Przedszkole nr 3 Żagań
2.Przedszkole Miejskie nr 1 Gubin
3.Przedszkole Publiczne Bytom Odrzański
4.Przedszkole Miejskie nr 2 Gubin
5.Przedszkole Publiczne Lubięcin
6.Publiczne Przedszkole nr 7  Nowa Sól
7.Publiczne Przedszkole nr 1 Nowa Sól
8.ZE nr 3 Miejskie Przedszkole nr 24 Zielona Góra /Os. Pomorskie/
9.Przedszkole nr 1 Międzyrzecz
10.Przedszkole Miejskie nr 3 Gubin
11.Przedszkole Publiczne  Lubięcin Zamiejscowy Oddział Przedszkolny Kiełcz
12.Przedszkole Publiczne Siedlisko
13.Publiczne Przedszkole nr 5 Nowa Sól
14.Publiczne Przedszkole nr 2 Nowa Sól


Ośrodki Szkolno- Wychowawcze:
1.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy  - Sulęcin
2.Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Zielona Góra
3.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy  Nowa Sól
4.Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Przytok
5.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Gubin
6.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Sulechów/Internat Górzykowo/

Świetlice :
1.Świetlica PCK „Perełki” Nowa Sól
2.Świetlica PCK „Wiewiórka” Zielona Góra

Szkoły Podstawowe:  Kl. I-III
1.Publiczna Szkoła Podstawowa Stary Kisielin
2.ZE nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21
3.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Nowa Sól
4.Szkoła Podstawowa nr 2 Lubsko
5.Publiczna Szkoła Podstawowa Drzonków
6.Szkoła Podstawowa Bobrowice
7.Zespół Szkół Otyń
8.Szkoła Podstawowa nr 1 Zielona Góra
9.Szkoła Podstawowa nr 1 Gubin
10.Szkoła Podstawowa nr 2 Międzyrzecz
11.Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi  Zielona Góra
12.Szkoła Podstawowa nr 3 Żary
13.Szkoła Podstawowa  Czerwieńsk
14.Publiczna Szkoła Podstawowa Bieżyce /Gubin/
15.Zespół Szkół  Szkoła Podstawowa Bytom Odrzański
16.Zespół Szkół Szkoła Podstawowa  nr 3  Sulechów



Szkoły Podstawowe : Kl. IV-VI

1.Zespół Edukacyjny nr 2 /SP nr 17/ Zielona Góra
2.ZPO w Dąbiu – Szkoła Podstawowa  Gronów
3.ZE nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21
4.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Nowa Sól
5.Zespół Szkół- Szkoła Podstawowa  Świdnica
6.Szkoła Podstawowa nr 18 Zielona Góra
7.Publiczna Szkoła Podstawowa Drzonków
8.Szkoła Podstawowa  Wichów
9.Szkoła Podstawowa nr 1 Gubin
10.Szkoła Podstawowa Mirocin Dolny
11.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 Nowa Sól
12.Publiczna Szkoła Podstawowa Strzegów /Gubin/
13.Szkoła Podstawowa nr 2 Międzyrzecz
14.Zespół Edukacyjny nr 1 Zielona Góra
15.Szkoła Podstawowa nr 2 Gubin
16.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8  Nowa Sól
17.Zespół Szkół Brzeźnica


Gimnazja:
1.Gimnazjum nr 7 Zielona Góra
2.Gimnazjum im. Noblistów Polskich – Szlichtyngowa
3.Publiczne Gimnazjum Drzonków
4.Gimnazjum nr 2 Zielona Góra
5.Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Nowa Sól
6.Gimnazjum nr 1 Gubin
7.Zespół Szkół Ekologicznych –Gimnazjum nr 9 Zielona Góra
8.Zespół Edukacyjny Trzebiechów
9.ZE nr 3 Gimnazjum nr 8

  


Szkoły Ponadgimnazjalne:
1.Zespół Szkół Kształcenia Rolniczego Bobowicko
2.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Gubin
3.Liceum Ogólnokształcące Nowa Sól
4.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Sława
5.Zespół Szkół Plastycznych Zielona Góra


Komisja w powyższym składzie  po burzliwej dyskusji nagrodziła następujące  praca z niżej wymienionych placówek oświatowych województwa lubuskiego
Przedszkola

1.Młyńczak Zofia Przedszkole Miejskie nr 3 Gubin
2.Jasinowska Amelia Przedszkole Miejskie nr 2 Gubin
3.Jagielska Maja Przedszkole  Miejskie nr 1 Gubin
4.Gawlik Gracjan Przedszkole Publiczne Bytom Odrzański
5.Gawlik Sylwia    Przedszkole Publiczne Bytom Odrzański
6.Bernacka-Panek Amelia    Przedszkole nr 1 Międzyrzecz

Świetlice

1.Piasecka Klaudia Świetlica PCK „Wiewiórka” Zielona Góra
2.Rosik Marcelina Świetlica PCK „ Perełki” Nowa Sól

Ośrodki Szkolno-Wychowawcze

1.Nadobnik Mirosław SOSW Sulęcin
2.Bystry Damian    SOSW Sulęcin
3.Kubiak Damian    Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Przytok
4.Warzycka Natalia Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Przytok
5.Figura Sylwester Zespół Szkół Specjalnych nr 1 Zielona Góra
6.Błaszczyk Krystian Zespół Szkół Specjalnych nr 1 Zielona Góra
7.Przybylski Wojciech SOSW Gubin
8.Rogala Angelika SOSW Gubin
9.Wawszczyk Justyna SOSW Górzykowo /Internat/

Szkoły Podstawowe kl. I-III
1.Branicki Jan    Publiczna Szkoła Podstawowa Drzonków
2.Zapolski Dominik Szkoła Podstawowa nr 3 Żary
3.Pregdyś Oliwia Szkoła Podstawowa nr 2 Międzyrzecz
4.Kalinowski Maciej Szkoła Podstawowa nr 1 Gubin
5.Browarczyk Sergiusz    ZE nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21 Zielona Góra
6.Kuczyńska  Julia ZE nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21 Zielona Góra
7.Żabiński Mikołaj Publiczna Szkoła Podstawowa Stary Kisielin
8.Świerczyński Dawid Szkoła Podstawowa nr 2 Lubsko
9.Jaros Natalia    Publiczna Szkoła Podstawowa Bieżyce
10.Piotrowicz Lena Szkoła Podstawowa Czerwieńsk
11.Pilarczyk Oliwia Szkoła Podstawowa nr 1 Zielona Góra
12.Kostrzewa Błażej Zespół Szkół Bytom Odrzański
13.Banaś Jakub Zespół Szkół Bytom Odrzański
14.Kaczmarska Maja Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 3 Sulechów


Szkoły Podstawowe  Kl. IV –VI

1.Tonder Hania    Publiczna Szkoła Podstawowa  Drzonków
2.Wesołowska Gabrysia Publiczna Szkoła Podstawowa Drzonków
3.Wojciechowska Hanna ZE nr3 Szkoła Podstawowa nr 21 Zielona Góra
4.Jędrych Julia    ZE nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21 Zielona Góra
5.Pantkowska Pola Szkoła Podstawowa nr 2 Gubin
6.Zakościelna Maja Szkoła Podstawowa nr 2 Gubin
7.Józefowicz Małgorzata    Zespół Szkół Otyń
8.Gogoc Julia    ZE nr 1  Szkoła Podstawowa nr 5 Zielona Góra
9.Kramer Oskar    Szkoła Podstawowa nr 18 Zielona Góra
10.Paszek Klaudia Szkoła Podstawowa Wichów


Gimnazja

1.Pokrzywiak Michał Gimnazjum nr 2 Zielona Góra
2.Praska Joanna    Gimnazjum nr 7 Zielona Góra
3.Gręzicka Dominika Publiczne Gimnazjum Drzonków
4.Borowiak Sandra Publiczne Gimnazjum nr 2  Nowa Sól
5.Bieniek Anna    Zespół Edukacyjny  Trzebiechów



Szkoły Ponadgimnazjalne

1.Kujawa Klaudia – Zespół Szkół  Centrum Kształcenia Rolniczego Bobowicko
2.Szymkowiak Oliwia- Zespół Szkół Plastycznych Zielona Góra
3.Cieśla Karolina -Zespół Szkół Plastycznych Zielona Góra
4.Malajka Klaudia -Zespół Szkół Plastycznych Zielona Góra
5.Mróz Patrycja     - Zespół Szkół Plastycznych Zielona Góra
6.Michałowska Zuzanna – Zespół Szkół Plastycznych Zielona Góra
7.Huduch Monika    - Zespół Szkół Plastycznych Zielona Góra
8.Ratuszna  Inez - Zespół Szkół Plastycznych Zielona Góra

Wszyscy wymienieni  uczestnicy Wojewódzkiego Konkursu  Plastycznego o tematyce Honorowego Krwiodawstwa  otrzymują nagrody / artykuły szkolne – farby, kredki, pędzle, sztalugi itp./oraz  dyplomy i podziękowania.

Nagrody  ufundowali :
1.Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego  Czerwonego Krzyża  w Zielonej Górze
2.Związek Nauczycielstwa Polskiego w Zielonej Górze







 Materiał filmowy RTV Lubuska



Archiwum bloga